montenegro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Iz jedne od grana znamenitih Njeguskih Radonjica /slike/
Da li ce EU uspjeti da saceka NAS,a da se ne raspadne u medjuvrijemenu EmptyFri Jan 06, 2023 6:37 am by radonja

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
Da li ce EU uspjeti da saceka NAS,a da se ne raspadne u medjuvrijemenu EmptySun May 21, 2017 12:48 pm by Cistadiplomatija

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
Da li ce EU uspjeti da saceka NAS,a da se ne raspadne u medjuvrijemenu EmptySun May 21, 2017 12:45 pm by Cistadiplomatija

» Jesen na Cetinju (na maternjem jeziku)
Da li ce EU uspjeti da saceka NAS,a da se ne raspadne u medjuvrijemenu EmptyMon Sep 07, 2015 3:24 am by sveznalica

» Kako drugi vide istoriju Srbije
Da li ce EU uspjeti da saceka NAS,a da se ne raspadne u medjuvrijemenu EmptyMon Nov 24, 2014 5:01 pm by Guest

» BIOTEROTIZAM nam satire naciju ! Zastrasujuce, nacijo tvoja su deca u pitanju!!!
Da li ce EU uspjeti da saceka NAS,a da se ne raspadne u medjuvrijemenu EmptySat Dec 14, 2013 9:13 pm by Cistadiplomatija

» Kozački "Hristovi ratnici" stižu u Republiku Srpsku kao odgovor na 50.000 mudžahedina
Da li ce EU uspjeti da saceka NAS,a da se ne raspadne u medjuvrijemenu EmptyTue Nov 12, 2013 5:56 am by Cistadiplomatija

» Vukićevići Borogovo
Da li ce EU uspjeti da saceka NAS,a da se ne raspadne u medjuvrijemenu EmptySun Oct 06, 2013 12:43 am by miladin.vukicevic

» "Put ružama posut", o životnom putu princeze Olivere Lazarević
Da li ce EU uspjeti da saceka NAS,a da se ne raspadne u medjuvrijemenu EmptyMon Sep 30, 2013 6:44 pm by sokolica

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Latest topics
» Iz jedne od grana znamenitih Njeguskih Radonjica /slike/
Da li ce EU uspjeti da saceka NAS,a da se ne raspadne u medjuvrijemenu EmptyFri Jan 06, 2023 6:37 am by radonja

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
Da li ce EU uspjeti da saceka NAS,a da se ne raspadne u medjuvrijemenu EmptySun May 21, 2017 12:48 pm by Cistadiplomatija

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
Da li ce EU uspjeti da saceka NAS,a da se ne raspadne u medjuvrijemenu EmptySun May 21, 2017 12:45 pm by Cistadiplomatija

» Jesen na Cetinju (na maternjem jeziku)
Da li ce EU uspjeti da saceka NAS,a da se ne raspadne u medjuvrijemenu EmptyMon Sep 07, 2015 3:24 am by sveznalica

» Kako drugi vide istoriju Srbije
Da li ce EU uspjeti da saceka NAS,a da se ne raspadne u medjuvrijemenu EmptyMon Nov 24, 2014 5:01 pm by Guest

» BIOTEROTIZAM nam satire naciju ! Zastrasujuce, nacijo tvoja su deca u pitanju!!!
Da li ce EU uspjeti da saceka NAS,a da se ne raspadne u medjuvrijemenu EmptySat Dec 14, 2013 9:13 pm by Cistadiplomatija

» Kozački "Hristovi ratnici" stižu u Republiku Srpsku kao odgovor na 50.000 mudžahedina
Da li ce EU uspjeti da saceka NAS,a da se ne raspadne u medjuvrijemenu EmptyTue Nov 12, 2013 5:56 am by Cistadiplomatija

» Vukićevići Borogovo
Da li ce EU uspjeti da saceka NAS,a da se ne raspadne u medjuvrijemenu EmptySun Oct 06, 2013 12:43 am by miladin.vukicevic

» "Put ružama posut", o životnom putu princeze Olivere Lazarević
Da li ce EU uspjeti da saceka NAS,a da se ne raspadne u medjuvrijemenu EmptyMon Sep 30, 2013 6:44 pm by sokolica

Affiliates
free forum


Da li ce EU uspjeti da saceka NAS,a da se ne raspadne u medjuvrijemenu

2 posters

Go down

Da li ce EU uspjeti da saceka NAS,a da se ne raspadne u medjuvrijemenu Empty Da li ce EU uspjeti da saceka NAS,a da se ne raspadne u medjuvrijemenu

Post  Politica Thu Jul 03, 2008 8:58 am

Potpredsednik srpske vlade Božidar Đelić izrazio je danas uverenje da će buduća vlada, uz veoma mukotrpni rad na tranziciji i ulasku u EU, uspeti odmah da uspostavi model razvoja koji će omnogućiti da seZA DECENIJU-DVE "živi na isti način, sa istim životnim standardom kao u Belgiji ili Italiji".

Ja mislim da On misli da je u pravu.A da li ce Srbija, Crna Gora,Hrvatska....biti u EU, i da li ce EU uopste uspeti da NAS saceka a DA SE NE RASPADNE PRIJE TOGA- zivi bili, pa vidjeli

Politica
Guest


Back to top Go down

Da li ce EU uspjeti da saceka NAS,a da se ne raspadne u medjuvrijemenu Empty Evropo - navikni se na skupocu (nama to nije problem,mi tako oduvijek)

Post  sokolica Thu Jul 17, 2008 3:52 am

Evropa steže kaiš dok se navikava da živi sa skupoćom, piše dana Fajnenšel Tajms osvrćući se na borbu Evropljana sa sve većom inflacijom, smanjenjem potrošnje i u cjelini gledano turobnim ekonomskim prognozama, prenosi BBC.

Promena potrošačkih navika na starom kontinentu je sve izraženija, piše list i kao primjer navodi podatak da se Evropljani pri kupovini autmobila danas sve češće okreću manjim modelima dok hoteli, turističke agencije i restorani trpe od pada interesovanja.
U Italiji je prisutan novi trend: Italijani idu na kraće godišnje odmore, sve češće voće i povrće kupuju direktno od seljaka na poljoprivrednim imanjima, sve više koriste javni prevoz i daleko su štedljiviji pri kupovini odjeće i kozmetike.
Nemci pak troše manje benzina ali sve redovnije pribjegavaju i rezervoaro-turizmu odnosno odlasku u susjedne zemlje i tankiranju jeftinije gorivo. Skoro četrdeset odsto Francuza rjeđe koriste sopstvene automobile i umjesto toga se oslanjaju na druge vidove transporta.
Britanci sa svoje strane rjeđe kupuju skuplju hranu a i kad odu u samoposluge troše manje.
U Španiji je Koka-kola zabiljležila pad prodaje zbog smanjenja potražnje u restoranima, kafićima i bistorima. Ljudi jednostavno manje izlaze i a osvežavajuća pića kupuju u samouslugama i piju ih kod kuće jer je tako jeftinije, piše Fajnenšel Tajms.
sokolica
sokolica

Posts : 45
Points : 44
Reputation : 1
Join date : 2008-03-24

Back to top Go down

Da li ce EU uspjeti da saceka NAS,a da se ne raspadne u medjuvrijemenu Empty De, prvo da vidimo kako se EU i Amerika snalaze u nevolji, pa onda da ispunjavamo uslove

Post  bogsanama Wed Oct 08, 2008 8:52 am

Politica wrote:Potpredsednik srpske vlade Božidar Đelić izrazio je danas uverenje da će buduća vlada, uz veoma mukotrpni rad na tranziciji i ulasku u EU, uspeti odmah da uspostavi model razvoja koji će omnogućiti da seZA DECENIJU-DVE "živi na isti način, sa istim životnim standardom kao u Belgiji ili Italiji".

Ja mislim da On misli da je u pravu.A da li ce Srbija, Crna Gora,Hrvatska....biti u EU, i da li ce EU uopste uspeti da NAS saceka a DA SE NE RASPADNE PRIJE TOGA- zivi bili, pa vidjeli

Nije ni malo bez smisla ovo sto govoris.Evo kad covijek sve lijepo sagleda propadose grdne banke u tu Ameriku i u Evropu... Kukaju na sav glas. Stvarno, evo, ja sam pobornik za ideju da se udje u EU, ali sto cemo tamo, ako ce nas sacekat situacija ka sto je i sada kod nas.A cus, jos nas oni grdno ucijenjuju raznoraznim , ako budemo dobri , a mi cemo onda uci kod njih(u tu propast)! E, da se ja sto godj pitam, ja bih sacekao jos malo, jer nije za badava ono :Strpljen -spasen.De, mi da vidimo sto ce biti ovo po svijetu, a ako bude valjalo, a mi cemo onda ispunjavati uslove koje nam postavljaju.

bogsanama

Posts : 4
Points : 9
Reputation : 0
Join date : 2008-09-15

Back to top Go down

Da li ce EU uspjeti da saceka NAS,a da se ne raspadne u medjuvrijemenu Empty Re: Da li ce EU uspjeti da saceka NAS,a da se ne raspadne u medjuvrijemenu

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum