montenegro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Iz jedne od grana znamenitih Njeguskih Radonjica /slike/
Madona ne dolazi u Beograd, ali dolazi na Jaz u Crnu Goru EmptyFri Jan 06, 2023 6:37 am by radonja

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
Madona ne dolazi u Beograd, ali dolazi na Jaz u Crnu Goru EmptySun May 21, 2017 12:48 pm by Cistadiplomatija

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
Madona ne dolazi u Beograd, ali dolazi na Jaz u Crnu Goru EmptySun May 21, 2017 12:45 pm by Cistadiplomatija

» Jesen na Cetinju (na maternjem jeziku)
Madona ne dolazi u Beograd, ali dolazi na Jaz u Crnu Goru EmptyMon Sep 07, 2015 3:24 am by sveznalica

» Kako drugi vide istoriju Srbije
Madona ne dolazi u Beograd, ali dolazi na Jaz u Crnu Goru EmptyMon Nov 24, 2014 5:01 pm by Guest

» BIOTEROTIZAM nam satire naciju ! Zastrasujuce, nacijo tvoja su deca u pitanju!!!
Madona ne dolazi u Beograd, ali dolazi na Jaz u Crnu Goru EmptySat Dec 14, 2013 9:13 pm by Cistadiplomatija

» Kozački "Hristovi ratnici" stižu u Republiku Srpsku kao odgovor na 50.000 mudžahedina
Madona ne dolazi u Beograd, ali dolazi na Jaz u Crnu Goru EmptyTue Nov 12, 2013 5:56 am by Cistadiplomatija

» Vukićevići Borogovo
Madona ne dolazi u Beograd, ali dolazi na Jaz u Crnu Goru EmptySun Oct 06, 2013 12:43 am by miladin.vukicevic

» "Put ružama posut", o životnom putu princeze Olivere Lazarević
Madona ne dolazi u Beograd, ali dolazi na Jaz u Crnu Goru EmptyMon Sep 30, 2013 6:44 pm by sokolica

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Latest topics
» Iz jedne od grana znamenitih Njeguskih Radonjica /slike/
Madona ne dolazi u Beograd, ali dolazi na Jaz u Crnu Goru EmptyFri Jan 06, 2023 6:37 am by radonja

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
Madona ne dolazi u Beograd, ali dolazi na Jaz u Crnu Goru EmptySun May 21, 2017 12:48 pm by Cistadiplomatija

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
Madona ne dolazi u Beograd, ali dolazi na Jaz u Crnu Goru EmptySun May 21, 2017 12:45 pm by Cistadiplomatija

» Jesen na Cetinju (na maternjem jeziku)
Madona ne dolazi u Beograd, ali dolazi na Jaz u Crnu Goru EmptyMon Sep 07, 2015 3:24 am by sveznalica

» Kako drugi vide istoriju Srbije
Madona ne dolazi u Beograd, ali dolazi na Jaz u Crnu Goru EmptyMon Nov 24, 2014 5:01 pm by Guest

» BIOTEROTIZAM nam satire naciju ! Zastrasujuce, nacijo tvoja su deca u pitanju!!!
Madona ne dolazi u Beograd, ali dolazi na Jaz u Crnu Goru EmptySat Dec 14, 2013 9:13 pm by Cistadiplomatija

» Kozački "Hristovi ratnici" stižu u Republiku Srpsku kao odgovor na 50.000 mudžahedina
Madona ne dolazi u Beograd, ali dolazi na Jaz u Crnu Goru EmptyTue Nov 12, 2013 5:56 am by Cistadiplomatija

» Vukićevići Borogovo
Madona ne dolazi u Beograd, ali dolazi na Jaz u Crnu Goru EmptySun Oct 06, 2013 12:43 am by miladin.vukicevic

» "Put ružama posut", o životnom putu princeze Olivere Lazarević
Madona ne dolazi u Beograd, ali dolazi na Jaz u Crnu Goru EmptyMon Sep 30, 2013 6:44 pm by sokolica

Affiliates
free forum


Madona ne dolazi u Beograd, ali dolazi na Jaz u Crnu Goru

2 posters

Go down

Madona ne dolazi u Beograd, ali dolazi na Jaz u Crnu Goru Empty Madona ne dolazi u Beograd, ali dolazi na Jaz u Crnu Goru

Post  Svirac Wed Jun 11, 2008 4:19 am

Najnovija vest je da Madona nece pjevati u Beogradu, ali skoro je sigurno da ce pjevati u Crnoj Gori i to na Jazu.
Kazu da su u pitanju finansije. Crnogorci su spremni da "ispljunu" one pare koje ona trazi, a Srbi nijesu hceli.
Pitam se ko je ovdje ispao pametniji?

Svirac
Guest


Back to top Go down

Madona ne dolazi u Beograd, ali dolazi na Jaz u Crnu Goru Empty A ja obecao babi da cu da je vodim na koncert.Sta cu sad?

Post  QQ Wed Jun 11, 2008 4:20 am

A ja bas obradovao babu koja je Madonina vrsnjakinja kako cu je voditi na koncert.
E sad mi se baba razocarala
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

QQ
Guest


Back to top Go down

Madona ne dolazi u Beograd, ali dolazi na Jaz u Crnu Goru Empty Moj se djed jos uvijek pali na Madonu!

Post  sokolica Wed Jun 11, 2008 4:29 am

A i ja sam hcela obradovat djeda te ga odvesti na Madonin koncert.--On se jadan jos uvijek pali na nju.-- Rolling Eyes
A baba nije hcela ici da gleda Rolingstonse, jer veli da je "onaj pjevac njiov" mnogo omatreo i grdno ga je gledat!!!!
He,he,he,he,he
A mi se falimo i bacamo eure da ih dovlacimo kod nas.
sokolica
sokolica

Posts : 45
Points : 44
Reputation : 1
Join date : 2008-03-24

Back to top Go down

Madona ne dolazi u Beograd, ali dolazi na Jaz u Crnu Goru Empty U Beogradu nije bilo dovoljno zainteresovanih posetilaca

Post  sveznalica Wed Jun 11, 2008 6:46 am

A ja nacuo da u Beogradu nije bilo dovoljno interesovanja za Madonu.
sveznalica
sveznalica
Admin
Admin

Posts : 529
Points : 547
Reputation : 1
Join date : 2008-03-24

Back to top Go down

Madona ne dolazi u Beograd, ali dolazi na Jaz u Crnu Goru Empty Ama kakva Madona, sad ce sabor trubaca u Guchi

Post  Frula Wed Jun 11, 2008 6:54 am

J..bes Madonu (a i ko ce babu?)
Sada ce trubaci u Guchi, gde dolaze iz celog sveta turisti da se provedu.
Gde mozes tako da se provedes na nekom Madoninom koncertu. A i sta bre da mi ona peva, kad ni ne zna bas da peva!
Dok je bila mladja i ajde-ajde da je bar gledas ( i to ako si zainteresovan za takve tipove)? pig
Kod nas se zna sta je lepa i zgodna zenska Wink Wink Wink
Neka nje, neka ona peva tamo gde jos moze!

Frula
Guest


Back to top Go down

Madona ne dolazi u Beograd, ali dolazi na Jaz u Crnu Goru Empty I KO POSLE DA DODJE NA NJEN KONCERT?

Post  sveznalica Wed Jun 11, 2008 7:00 am

KO bi poslije ovakve izjave pozeljeo da ode na koncert:

"Ne samo da društvo pati zbog rasizma i seksizma, nego i zbog diskriminacije starijih", kaže pop zvezda.
sveznalica
sveznalica
Admin
Admin

Posts : 529
Points : 547
Reputation : 1
Join date : 2008-03-24

Back to top Go down

Madona ne dolazi u Beograd, ali dolazi na Jaz u Crnu Goru Empty Re: Madona ne dolazi u Beograd, ali dolazi na Jaz u Crnu Goru

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum