montenegro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Iz jedne od grana znamenitih Njeguskih Radonjica /slike/
Medojević:"Treba kroz nastavne programe omogućiti djeci koja žele da govore na jedan, za mene, tragikomičan način na koji ni moja baba, koja nije imala četiri razreda osnovne škole, nije govorila, ako je to politička potreba EmptyFri Jan 06, 2023 6:37 am by radonja

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
Medojević:"Treba kroz nastavne programe omogućiti djeci koja žele da govore na jedan, za mene, tragikomičan način na koji ni moja baba, koja nije imala četiri razreda osnovne škole, nije govorila, ako je to politička potreba EmptySun May 21, 2017 12:48 pm by Cistadiplomatija

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
Medojević:"Treba kroz nastavne programe omogućiti djeci koja žele da govore na jedan, za mene, tragikomičan način na koji ni moja baba, koja nije imala četiri razreda osnovne škole, nije govorila, ako je to politička potreba EmptySun May 21, 2017 12:45 pm by Cistadiplomatija

» Jesen na Cetinju (na maternjem jeziku)
Medojević:"Treba kroz nastavne programe omogućiti djeci koja žele da govore na jedan, za mene, tragikomičan način na koji ni moja baba, koja nije imala četiri razreda osnovne škole, nije govorila, ako je to politička potreba EmptyMon Sep 07, 2015 3:24 am by sveznalica

» Kako drugi vide istoriju Srbije
Medojević:"Treba kroz nastavne programe omogućiti djeci koja žele da govore na jedan, za mene, tragikomičan način na koji ni moja baba, koja nije imala četiri razreda osnovne škole, nije govorila, ako je to politička potreba EmptyMon Nov 24, 2014 5:01 pm by Guest

» BIOTEROTIZAM nam satire naciju ! Zastrasujuce, nacijo tvoja su deca u pitanju!!!
Medojević:"Treba kroz nastavne programe omogućiti djeci koja žele da govore na jedan, za mene, tragikomičan način na koji ni moja baba, koja nije imala četiri razreda osnovne škole, nije govorila, ako je to politička potreba EmptySat Dec 14, 2013 9:13 pm by Cistadiplomatija

» Kozački "Hristovi ratnici" stižu u Republiku Srpsku kao odgovor na 50.000 mudžahedina
Medojević:"Treba kroz nastavne programe omogućiti djeci koja žele da govore na jedan, za mene, tragikomičan način na koji ni moja baba, koja nije imala četiri razreda osnovne škole, nije govorila, ako je to politička potreba EmptyTue Nov 12, 2013 5:56 am by Cistadiplomatija

» Vukićevići Borogovo
Medojević:"Treba kroz nastavne programe omogućiti djeci koja žele da govore na jedan, za mene, tragikomičan način na koji ni moja baba, koja nije imala četiri razreda osnovne škole, nije govorila, ako je to politička potreba EmptySun Oct 06, 2013 12:43 am by miladin.vukicevic

» "Put ružama posut", o životnom putu princeze Olivere Lazarević
Medojević:"Treba kroz nastavne programe omogućiti djeci koja žele da govore na jedan, za mene, tragikomičan način na koji ni moja baba, koja nije imala četiri razreda osnovne škole, nije govorila, ako je to politička potreba EmptyMon Sep 30, 2013 6:44 pm by sokolica

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Latest topics
» Iz jedne od grana znamenitih Njeguskih Radonjica /slike/
Medojević:"Treba kroz nastavne programe omogućiti djeci koja žele da govore na jedan, za mene, tragikomičan način na koji ni moja baba, koja nije imala četiri razreda osnovne škole, nije govorila, ako je to politička potreba EmptyFri Jan 06, 2023 6:37 am by radonja

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
Medojević:"Treba kroz nastavne programe omogućiti djeci koja žele da govore na jedan, za mene, tragikomičan način na koji ni moja baba, koja nije imala četiri razreda osnovne škole, nije govorila, ako je to politička potreba EmptySun May 21, 2017 12:48 pm by Cistadiplomatija

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
Medojević:"Treba kroz nastavne programe omogućiti djeci koja žele da govore na jedan, za mene, tragikomičan način na koji ni moja baba, koja nije imala četiri razreda osnovne škole, nije govorila, ako je to politička potreba EmptySun May 21, 2017 12:45 pm by Cistadiplomatija

» Jesen na Cetinju (na maternjem jeziku)
Medojević:"Treba kroz nastavne programe omogućiti djeci koja žele da govore na jedan, za mene, tragikomičan način na koji ni moja baba, koja nije imala četiri razreda osnovne škole, nije govorila, ako je to politička potreba EmptyMon Sep 07, 2015 3:24 am by sveznalica

» Kako drugi vide istoriju Srbije
Medojević:"Treba kroz nastavne programe omogućiti djeci koja žele da govore na jedan, za mene, tragikomičan način na koji ni moja baba, koja nije imala četiri razreda osnovne škole, nije govorila, ako je to politička potreba EmptyMon Nov 24, 2014 5:01 pm by Guest

» BIOTEROTIZAM nam satire naciju ! Zastrasujuce, nacijo tvoja su deca u pitanju!!!
Medojević:"Treba kroz nastavne programe omogućiti djeci koja žele da govore na jedan, za mene, tragikomičan način na koji ni moja baba, koja nije imala četiri razreda osnovne škole, nije govorila, ako je to politička potreba EmptySat Dec 14, 2013 9:13 pm by Cistadiplomatija

» Kozački "Hristovi ratnici" stižu u Republiku Srpsku kao odgovor na 50.000 mudžahedina
Medojević:"Treba kroz nastavne programe omogućiti djeci koja žele da govore na jedan, za mene, tragikomičan način na koji ni moja baba, koja nije imala četiri razreda osnovne škole, nije govorila, ako je to politička potreba EmptyTue Nov 12, 2013 5:56 am by Cistadiplomatija

» Vukićevići Borogovo
Medojević:"Treba kroz nastavne programe omogućiti djeci koja žele da govore na jedan, za mene, tragikomičan način na koji ni moja baba, koja nije imala četiri razreda osnovne škole, nije govorila, ako je to politička potreba EmptySun Oct 06, 2013 12:43 am by miladin.vukicevic

» "Put ružama posut", o životnom putu princeze Olivere Lazarević
Medojević:"Treba kroz nastavne programe omogućiti djeci koja žele da govore na jedan, za mene, tragikomičan način na koji ni moja baba, koja nije imala četiri razreda osnovne škole, nije govorila, ako je to politička potreba EmptyMon Sep 30, 2013 6:44 pm by sokolica

Affiliates
free forum


Medojević:"Treba kroz nastavne programe omogućiti djeci koja žele da govore na jedan, za mene, tragikomičan način na koji ni moja baba, koja nije imala četiri razreda osnovne škole, nije govorila, ako je to politička potreba

Go down

Medojević:"Treba kroz nastavne programe omogućiti djeci koja žele da govore na jedan, za mene, tragikomičan način na koji ni moja baba, koja nije imala četiri razreda osnovne škole, nije govorila, ako je to politička potreba Empty Medojević:"Treba kroz nastavne programe omogućiti djeci koja žele da govore na jedan, za mene, tragikomičan način na koji ni moja baba, koja nije imala četiri razreda osnovne škole, nije govorila, ako je to politička potreba

Post  Cistadiplomatija Thu Aug 18, 2011 5:37 am


Neka na Cetinju više izučavaju crnogorski, a u Pljevljima srpski - kazao je lider Pokreta za promjene Nebojša Medojević.

"Mi imamo realnost da postoji crnogorski jezik, da ima veći broj ljudi koji govori srpskim jezikom i sad ne treba političari da se bave stručnim rješenjima. Oni treba da donesu ona rješenja koja neće ljude dijeliti i zloupotrebljavati djecu.
Treba kroz nastavne programe omogućiti djeci koja žele da govore na jedan, za mene, tragikomičan način na koji ni moja baba, koja nije imala četiri razreda osnovne škole, nije govorila, ako je to politička potreba."


On je, u intervjuu , kazao da bi strukturu predmeta maternjeg jezika trebalo riješiti kroz nastavne planove, prihvatljive za sve, što bi “djeci sa Cetinja, gdje je crnogorski jezik dominantan, omogućilo izučavanje specifičnosti tog jezika u većem obimu”.



(Ja kazem da dobro pogledate moju sliku na avataru!)


Cistadiplomatija
Cistadiplomatija

Posts : 28
Points : 79
Reputation : 1
Join date : 2010-08-06

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum