montenegro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Iz jedne od grana znamenitih Njeguskih Radonjica /slike/
"...svi koji potiču iz Crne Gore treba da napuste Srbiju..."  EmptyFri Jan 06, 2023 6:37 am by radonja

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
"...svi koji potiču iz Crne Gore treba da napuste Srbiju..."  EmptySun May 21, 2017 12:48 pm by Cistadiplomatija

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
"...svi koji potiču iz Crne Gore treba da napuste Srbiju..."  EmptySun May 21, 2017 12:45 pm by Cistadiplomatija

» Jesen na Cetinju (na maternjem jeziku)
"...svi koji potiču iz Crne Gore treba da napuste Srbiju..."  EmptyMon Sep 07, 2015 3:24 am by sveznalica

» Kako drugi vide istoriju Srbije
"...svi koji potiču iz Crne Gore treba da napuste Srbiju..."  EmptyMon Nov 24, 2014 5:01 pm by Guest

» BIOTEROTIZAM nam satire naciju ! Zastrasujuce, nacijo tvoja su deca u pitanju!!!
"...svi koji potiču iz Crne Gore treba da napuste Srbiju..."  EmptySat Dec 14, 2013 9:13 pm by Cistadiplomatija

» Kozački "Hristovi ratnici" stižu u Republiku Srpsku kao odgovor na 50.000 mudžahedina
"...svi koji potiču iz Crne Gore treba da napuste Srbiju..."  EmptyTue Nov 12, 2013 5:56 am by Cistadiplomatija

» Vukićevići Borogovo
"...svi koji potiču iz Crne Gore treba da napuste Srbiju..."  EmptySun Oct 06, 2013 12:43 am by miladin.vukicevic

» "Put ružama posut", o životnom putu princeze Olivere Lazarević
"...svi koji potiču iz Crne Gore treba da napuste Srbiju..."  EmptyMon Sep 30, 2013 6:44 pm by sokolica

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Latest topics
» Iz jedne od grana znamenitih Njeguskih Radonjica /slike/
"...svi koji potiču iz Crne Gore treba da napuste Srbiju..."  EmptyFri Jan 06, 2023 6:37 am by radonja

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
"...svi koji potiču iz Crne Gore treba da napuste Srbiju..."  EmptySun May 21, 2017 12:48 pm by Cistadiplomatija

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
"...svi koji potiču iz Crne Gore treba da napuste Srbiju..."  EmptySun May 21, 2017 12:45 pm by Cistadiplomatija

» Jesen na Cetinju (na maternjem jeziku)
"...svi koji potiču iz Crne Gore treba da napuste Srbiju..."  EmptyMon Sep 07, 2015 3:24 am by sveznalica

» Kako drugi vide istoriju Srbije
"...svi koji potiču iz Crne Gore treba da napuste Srbiju..."  EmptyMon Nov 24, 2014 5:01 pm by Guest

» BIOTEROTIZAM nam satire naciju ! Zastrasujuce, nacijo tvoja su deca u pitanju!!!
"...svi koji potiču iz Crne Gore treba da napuste Srbiju..."  EmptySat Dec 14, 2013 9:13 pm by Cistadiplomatija

» Kozački "Hristovi ratnici" stižu u Republiku Srpsku kao odgovor na 50.000 mudžahedina
"...svi koji potiču iz Crne Gore treba da napuste Srbiju..."  EmptyTue Nov 12, 2013 5:56 am by Cistadiplomatija

» Vukićevići Borogovo
"...svi koji potiču iz Crne Gore treba da napuste Srbiju..."  EmptySun Oct 06, 2013 12:43 am by miladin.vukicevic

» "Put ružama posut", o životnom putu princeze Olivere Lazarević
"...svi koji potiču iz Crne Gore treba da napuste Srbiju..."  EmptyMon Sep 30, 2013 6:44 pm by sokolica

Affiliates
free forum


"...svi koji potiču iz Crne Gore treba da napuste Srbiju..."

Go down

"...svi koji potiču iz Crne Gore treba da napuste Srbiju..."  Empty "...svi koji potiču iz Crne Gore treba da napuste Srbiju..."

Post  GLUPAN? Mon Sep 20, 2010 5:24 am

Ubo je Đoša Crnogorce prstom u oko!
Izjava srpskog glumca u jučerašnjem Kuriru da svi koji potiču iz Crne Gore treba da napuste Srbiju i da onda u svojoj zemlji mogu da rade šta im je volja, a da ih ovde treba tretirati kao strane državljane, veoma je uvredila prozvane. Oni mu zdušno poručuju da mu se želja neće ispuniti.

(R. S.)


Bogoljub Mitić Đoša: Čestitaju mi iz cele Srbije!

- Šta ja da im radim? To što sam izjavio odjeknulo je tako jako da mi telefon non-stop zvoni. Svi mi čestitaju i kažu: „Bravo, majstore!“ Svi dele moje mišljenje, a niko ne sme o tome javno da govori. Eto, ja sam se odvažio. I ne kajem se! Dosta mi je toga da njihovi studenti imaju iste beneficije kao kad smo bili jedna zemlja. Zauzeli su sva mesta u studentskim domovima, pa deca iz Vlasotinca, na primer, ne mogu da se upišu iako su odlični đaci.

Neka budu tretirani kao Grci i Turci, jer su i oni strani državljani. Ja ih nikada nisam gledao kao drugu naciju, oni su to tražili otcepljenjem od nas. Priznali su Kosovo iz cuga! Kad sam rekao da Crnogorci napuste Srbiju, mislio sam na prave Crnogorce. Ne na ove koji žive ovde, jer su se oni već odrekli svog porekla. Što je za njih sramota!

Andrija Milošević: Kolege me zezaju ceo dan

- Na snimanju sam, pa ne mogu da pričam. Ne želim da govorim o tome, ali moram priznati da me kolege zezaju ceo dan.


Nenad Knežević Knez: Nije vredan komentara

- Ne bavim se politikom, niti me ona zanima. A to što nas tera iz Srbije nije vredno komentarisanja.


Milena Vučić: Veoma mi je neugodno!

- Takve izjave zaista ne bih komentarisala. Veoma mi je neugodno da govorim o tome, jer sam ja Crnogorka koja živi u Beogradu.

Goga Sekulić: Mi smo sposobni i uspešni

- Nismo mi krivi što smo uspešni i probojni. Đošu veoma poštujem, ali mu je ta izjava smešna. Moj tata je Crnogorac a mama Srpkinja, tako da sam ja iz mešovitog braka i podjednako volim i Crnu Goru i Srbiju. Tamo sam rođena, a ovde sam dovedena kao beba. Nije tačno da su Srbi strani državljani u Crnoj Gori.

Zbog takvih izjava se i dešava ovo što se dešava. Pravi se podela, dešavaju se ratovi... To što su Crnogorci na rukovodećim mestima u Srbiji govori o tome da su uspešni, sposobni, pametni... Ja ne bih imala ništa protiv da Đoša ode u Holivud i tamo uspe kao glumac. Bilo bi mi drago zato što je naš.

Branko Babović: Mnogi su pokušali, ali im nije uspelo

- Ne verujem da je Đoša stvarno mislio to što je rekao, pošto je dosta para uzeo u Crnoj Gori. Poznajući njega, siguran sam da nije bio ozbiljan kad je izjavio da svi Crnogorci treba da se vrate u Crnu Goru. Mnogi su pokušali da nas isteraju iz Srbije i nije im uspelo, pa neće ni njemu.

Jadranka Barjaktarević: Nećemo mu ispuniti želju

- Ja se s njim ne bih kačila, uopšte. Poštujem ga kao voditelja i mislim da je, generalno, vrlo dobar čovek. Ne znam šta mu je bilo da izjavi tako nešto. Možda je mislio samo na Karadžiće, a ne na sve Crnogorce? To je njegovo mišljenje i njegova želja, koju mu se, na njegovu žalost, neće ispuniti. Veliki pozdrav za Đošu od mene!

GLUPAN?
Guest


Back to top Go down

"...svi koji potiču iz Crne Gore treba da napuste Srbiju..."  Empty Re: "...svi koji potiču iz Crne Gore treba da napuste Srbiju..."

Post  Cistadiplomatija Tue Sep 21, 2010 6:13 am

"...svi koji potiču iz Crne Gore treba da napuste Srbiju..."  Strip_10



A imate li vi neki komentar?
Cistadiplomatija
Cistadiplomatija

Posts : 28
Points : 79
Reputation : 1
Join date : 2010-08-06

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum