montenegro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Iz jedne od grana znamenitih Njeguskih Radonjica /slike/
Imovina nije kupljena od nas, nije zakonito uzeta od nas...(Uze mi covjek rijec iz usta) EmptyFri Jan 06, 2023 6:37 am by radonja

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
Imovina nije kupljena od nas, nije zakonito uzeta od nas...(Uze mi covjek rijec iz usta) EmptySun May 21, 2017 12:48 pm by Cistadiplomatija

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
Imovina nije kupljena od nas, nije zakonito uzeta od nas...(Uze mi covjek rijec iz usta) EmptySun May 21, 2017 12:45 pm by Cistadiplomatija

» Jesen na Cetinju (na maternjem jeziku)
Imovina nije kupljena od nas, nije zakonito uzeta od nas...(Uze mi covjek rijec iz usta) EmptyMon Sep 07, 2015 3:24 am by sveznalica

» Kako drugi vide istoriju Srbije
Imovina nije kupljena od nas, nije zakonito uzeta od nas...(Uze mi covjek rijec iz usta) EmptyMon Nov 24, 2014 5:01 pm by Guest

» BIOTEROTIZAM nam satire naciju ! Zastrasujuce, nacijo tvoja su deca u pitanju!!!
Imovina nije kupljena od nas, nije zakonito uzeta od nas...(Uze mi covjek rijec iz usta) EmptySat Dec 14, 2013 9:13 pm by Cistadiplomatija

» Kozački "Hristovi ratnici" stižu u Republiku Srpsku kao odgovor na 50.000 mudžahedina
Imovina nije kupljena od nas, nije zakonito uzeta od nas...(Uze mi covjek rijec iz usta) EmptyTue Nov 12, 2013 5:56 am by Cistadiplomatija

» Vukićevići Borogovo
Imovina nije kupljena od nas, nije zakonito uzeta od nas...(Uze mi covjek rijec iz usta) EmptySun Oct 06, 2013 12:43 am by miladin.vukicevic

» "Put ružama posut", o životnom putu princeze Olivere Lazarević
Imovina nije kupljena od nas, nije zakonito uzeta od nas...(Uze mi covjek rijec iz usta) EmptyMon Sep 30, 2013 6:44 pm by sokolica

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Latest topics
» Iz jedne od grana znamenitih Njeguskih Radonjica /slike/
Imovina nije kupljena od nas, nije zakonito uzeta od nas...(Uze mi covjek rijec iz usta) EmptyFri Jan 06, 2023 6:37 am by radonja

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
Imovina nije kupljena od nas, nije zakonito uzeta od nas...(Uze mi covjek rijec iz usta) EmptySun May 21, 2017 12:48 pm by Cistadiplomatija

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
Imovina nije kupljena od nas, nije zakonito uzeta od nas...(Uze mi covjek rijec iz usta) EmptySun May 21, 2017 12:45 pm by Cistadiplomatija

» Jesen na Cetinju (na maternjem jeziku)
Imovina nije kupljena od nas, nije zakonito uzeta od nas...(Uze mi covjek rijec iz usta) EmptyMon Sep 07, 2015 3:24 am by sveznalica

» Kako drugi vide istoriju Srbije
Imovina nije kupljena od nas, nije zakonito uzeta od nas...(Uze mi covjek rijec iz usta) EmptyMon Nov 24, 2014 5:01 pm by Guest

» BIOTEROTIZAM nam satire naciju ! Zastrasujuce, nacijo tvoja su deca u pitanju!!!
Imovina nije kupljena od nas, nije zakonito uzeta od nas...(Uze mi covjek rijec iz usta) EmptySat Dec 14, 2013 9:13 pm by Cistadiplomatija

» Kozački "Hristovi ratnici" stižu u Republiku Srpsku kao odgovor na 50.000 mudžahedina
Imovina nije kupljena od nas, nije zakonito uzeta od nas...(Uze mi covjek rijec iz usta) EmptyTue Nov 12, 2013 5:56 am by Cistadiplomatija

» Vukićevići Borogovo
Imovina nije kupljena od nas, nije zakonito uzeta od nas...(Uze mi covjek rijec iz usta) EmptySun Oct 06, 2013 12:43 am by miladin.vukicevic

» "Put ružama posut", o životnom putu princeze Olivere Lazarević
Imovina nije kupljena od nas, nije zakonito uzeta od nas...(Uze mi covjek rijec iz usta) EmptyMon Sep 30, 2013 6:44 pm by sokolica

Affiliates
free forum


Imovina nije kupljena od nas, nije zakonito uzeta od nas...(Uze mi covjek rijec iz usta)

Go down

Imovina nije kupljena od nas, nije zakonito uzeta od nas...(Uze mi covjek rijec iz usta) Empty Imovina nije kupljena od nas, nije zakonito uzeta od nas...(Uze mi covjek rijec iz usta)

Post  junackopleme Sat Aug 21, 2010 2:36 am

„Imovina nije kupljena od nas, nije zakonito uzeta od nas i federalne vlasti nemaju nikakva prava na našu zemlju. Dinastija Rjurikovič zahtijeva povratak svoje imovine, isplaćenu zakupninu za nelegalno posjedovanje naše zemlje i finansijsku kompenzaciju“ – rekao je potomak Ivana Groznog (Veliki princ Valeri Kubarev (47), moskovski biznismen koji tvrdi da njegova familija vodi porijeklo od vikinga.)


===========================================================================

Sto bi bilo ako i mi potomci guvernadura Radonjica izgovorimo ove rijeci iz naslova?

Imovina nije kupljena od nas, nije zakonito uzeta od nas...(Uze mi covjek rijec iz usta) 25-7116
junackopleme
junackopleme

Posts : 166
Points : 274
Reputation : 58
Join date : 2009-10-30

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum