montenegro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Iz jedne od grana znamenitih Njeguskih Radonjica /slike/
Ljubav srpske manekenke i crnogorskog kosarkasa EmptyFri Jan 06, 2023 6:37 am by radonja

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
Ljubav srpske manekenke i crnogorskog kosarkasa EmptySun May 21, 2017 12:48 pm by Cistadiplomatija

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
Ljubav srpske manekenke i crnogorskog kosarkasa EmptySun May 21, 2017 12:45 pm by Cistadiplomatija

» Jesen na Cetinju (na maternjem jeziku)
Ljubav srpske manekenke i crnogorskog kosarkasa EmptyMon Sep 07, 2015 3:24 am by sveznalica

» Kako drugi vide istoriju Srbije
Ljubav srpske manekenke i crnogorskog kosarkasa EmptyMon Nov 24, 2014 5:01 pm by Guest

» BIOTEROTIZAM nam satire naciju ! Zastrasujuce, nacijo tvoja su deca u pitanju!!!
Ljubav srpske manekenke i crnogorskog kosarkasa EmptySat Dec 14, 2013 9:13 pm by Cistadiplomatija

» Kozački "Hristovi ratnici" stižu u Republiku Srpsku kao odgovor na 50.000 mudžahedina
Ljubav srpske manekenke i crnogorskog kosarkasa EmptyTue Nov 12, 2013 5:56 am by Cistadiplomatija

» Vukićevići Borogovo
Ljubav srpske manekenke i crnogorskog kosarkasa EmptySun Oct 06, 2013 12:43 am by miladin.vukicevic

» "Put ružama posut", o životnom putu princeze Olivere Lazarević
Ljubav srpske manekenke i crnogorskog kosarkasa EmptyMon Sep 30, 2013 6:44 pm by sokolica

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Latest topics
» Iz jedne od grana znamenitih Njeguskih Radonjica /slike/
Ljubav srpske manekenke i crnogorskog kosarkasa EmptyFri Jan 06, 2023 6:37 am by radonja

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
Ljubav srpske manekenke i crnogorskog kosarkasa EmptySun May 21, 2017 12:48 pm by Cistadiplomatija

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
Ljubav srpske manekenke i crnogorskog kosarkasa EmptySun May 21, 2017 12:45 pm by Cistadiplomatija

» Jesen na Cetinju (na maternjem jeziku)
Ljubav srpske manekenke i crnogorskog kosarkasa EmptyMon Sep 07, 2015 3:24 am by sveznalica

» Kako drugi vide istoriju Srbije
Ljubav srpske manekenke i crnogorskog kosarkasa EmptyMon Nov 24, 2014 5:01 pm by Guest

» BIOTEROTIZAM nam satire naciju ! Zastrasujuce, nacijo tvoja su deca u pitanju!!!
Ljubav srpske manekenke i crnogorskog kosarkasa EmptySat Dec 14, 2013 9:13 pm by Cistadiplomatija

» Kozački "Hristovi ratnici" stižu u Republiku Srpsku kao odgovor na 50.000 mudžahedina
Ljubav srpske manekenke i crnogorskog kosarkasa EmptyTue Nov 12, 2013 5:56 am by Cistadiplomatija

» Vukićevići Borogovo
Ljubav srpske manekenke i crnogorskog kosarkasa EmptySun Oct 06, 2013 12:43 am by miladin.vukicevic

» "Put ružama posut", o životnom putu princeze Olivere Lazarević
Ljubav srpske manekenke i crnogorskog kosarkasa EmptyMon Sep 30, 2013 6:44 pm by sokolica

Affiliates
free forum


Ljubav srpske manekenke i crnogorskog kosarkasa

Go down

Ljubav srpske manekenke i crnogorskog kosarkasa Empty Ljubav srpske manekenke i crnogorskog kosarkasa

Post  sveznalica Wed Oct 29, 2008 11:18 am

Ljubav manekenke i bivšeg košarkaša

Jedna od naših najus pešnijih manekenki Jelena Trninić radi punom parom. Revije na Beogradskoj nedelji mode se nižu, a lepotica, osim u poslu, odnedavno uživa i u vezi sa novim dečkom Mihailom Vukićem, nekadašnjim košarkašem koji živi i radi u Crnoj Gori. 

Jelena i crnogorski košarkaš upoznali su se letos na jedan neuobičajen način. 
Čamci su nam se zamalo sudarili na jednoj plaži, tako da je susret bio gotovo neizbežan. Čista sudbina! - otkriva lepa manekenka i priznaje da joj zbog veze sa Mihailom osmeh ne silazi sa lica. 
- Energija kojom Mihailo zrači potpuno me je omađijala, osmeh razoružao, a svaki dan koji provedemo zajedno potvrđuje nepogrešivost moje intuicije koja je govorila: „prepusti se”... – iskrena je Jelena Trninić koja, kako kaže, i dalje ne može da poveruje da joj se desila neočekivana ljubav kao iz bajke. 
- To je i više od ljubavi na prvi pogled! Vrlo često ni sama ne mogu da poverujem da mi se desio neko zbog koga mi budućnost dobija jednu novu dimenziju i ko je okrenuo moj svet naglavačke za jako kratko vreme - navodi Jelena koja živi na relaciji Beograd-Bar. 
- Zbog obostranih obaveza često smo na relaciji Beograd-Bar. Trudimo se da se što manje razdvajamo, tako da je Mihailo sada u Beogradu dok ja radim Fešn vik, a nakon toga se opet na neko vreme selimo u Bar - otkriva Jelena koja ovih dana radi punom parom. 
- Fešn vik je nedelja u sezoni kojoj se ja pre svega radujem jer su mi revije omiljeni segment manekenstva - kaže manekenka i nastavlja priču o manekenstvu.
- Kroz manekenski posao se povremeno provuče i poneki glumački zadatak koji u potpunosti zadovolji moju radoznalost u tom smislu kako izgleda raditi nešto drugo. S obzirom na to da sam skoro završila Pravni fakultet, koji nema nikakvih dodirnih tačaka sa mojim sadašnjim zanimanjem, verujem da ću se u životu ipak baviti nečim drugim - objašnjava Jelena i navodi kada i zašto je odlučila da karijeru gradi u Srbiji, a ne u inostranstvu.
- Odlazak u inostranstvo je nekako prirodan sled stvari u karijeri modela, pa sam tako i ja otputovala u Italiju da vidim šta se to tamo dešava. Po povratku iz Milana, pre skoro deset godina, čvrsto sam odlučila da ću karijeru graditi ovde i mislim da nisam pogrešila - priča Jelena i otkriva koje su prednosti, a koje mane njenog posla. 
- Iako se čini da lepota sva vrata otvara, u praksi je to ipak malo drugačije jer zvanje ma nekena sa sobom vuče br ojne predrasude, a boriti se protiv njih je nešto poput Don Kihota i vetre njača. Mislim da ljudi vole da vide lepo, nevezano od zanimanja. Ipak, čini mi se da se u današnje vreme pr više pažn je obraća na spolj ašnjost - navodi Jel ena čiji je san velika por odica.
- Želim da budem zadovoljna majka jedne velike porodice.
sveznalica
sveznalica
Admin
Admin

Posts : 529
Points : 547
Reputation : 1
Join date : 2008-03-24

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum