montenegro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Iz jedne od grana znamenitih Njeguskih Radonjica /slike/
U Herceg Novom na Kanli Kuli - Vlado Georgijev EmptyFri Jan 06, 2023 6:37 am by radonja

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
U Herceg Novom na Kanli Kuli - Vlado Georgijev EmptySun May 21, 2017 12:48 pm by Cistadiplomatija

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
U Herceg Novom na Kanli Kuli - Vlado Georgijev EmptySun May 21, 2017 12:45 pm by Cistadiplomatija

» Jesen na Cetinju (na maternjem jeziku)
U Herceg Novom na Kanli Kuli - Vlado Georgijev EmptyMon Sep 07, 2015 3:24 am by sveznalica

» Kako drugi vide istoriju Srbije
U Herceg Novom na Kanli Kuli - Vlado Georgijev EmptyMon Nov 24, 2014 5:01 pm by Guest

» BIOTEROTIZAM nam satire naciju ! Zastrasujuce, nacijo tvoja su deca u pitanju!!!
U Herceg Novom na Kanli Kuli - Vlado Georgijev EmptySat Dec 14, 2013 9:13 pm by Cistadiplomatija

» Kozački "Hristovi ratnici" stižu u Republiku Srpsku kao odgovor na 50.000 mudžahedina
U Herceg Novom na Kanli Kuli - Vlado Georgijev EmptyTue Nov 12, 2013 5:56 am by Cistadiplomatija

» Vukićevići Borogovo
U Herceg Novom na Kanli Kuli - Vlado Georgijev EmptySun Oct 06, 2013 12:43 am by miladin.vukicevic

» "Put ružama posut", o životnom putu princeze Olivere Lazarević
U Herceg Novom na Kanli Kuli - Vlado Georgijev EmptyMon Sep 30, 2013 6:44 pm by sokolica

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Latest topics
» Iz jedne od grana znamenitih Njeguskih Radonjica /slike/
U Herceg Novom na Kanli Kuli - Vlado Georgijev EmptyFri Jan 06, 2023 6:37 am by radonja

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
U Herceg Novom na Kanli Kuli - Vlado Georgijev EmptySun May 21, 2017 12:48 pm by Cistadiplomatija

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
U Herceg Novom na Kanli Kuli - Vlado Georgijev EmptySun May 21, 2017 12:45 pm by Cistadiplomatija

» Jesen na Cetinju (na maternjem jeziku)
U Herceg Novom na Kanli Kuli - Vlado Georgijev EmptyMon Sep 07, 2015 3:24 am by sveznalica

» Kako drugi vide istoriju Srbije
U Herceg Novom na Kanli Kuli - Vlado Georgijev EmptyMon Nov 24, 2014 5:01 pm by Guest

» BIOTEROTIZAM nam satire naciju ! Zastrasujuce, nacijo tvoja su deca u pitanju!!!
U Herceg Novom na Kanli Kuli - Vlado Georgijev EmptySat Dec 14, 2013 9:13 pm by Cistadiplomatija

» Kozački "Hristovi ratnici" stižu u Republiku Srpsku kao odgovor na 50.000 mudžahedina
U Herceg Novom na Kanli Kuli - Vlado Georgijev EmptyTue Nov 12, 2013 5:56 am by Cistadiplomatija

» Vukićevići Borogovo
U Herceg Novom na Kanli Kuli - Vlado Georgijev EmptySun Oct 06, 2013 12:43 am by miladin.vukicevic

» "Put ružama posut", o životnom putu princeze Olivere Lazarević
U Herceg Novom na Kanli Kuli - Vlado Georgijev EmptyMon Sep 30, 2013 6:44 pm by sokolica

Affiliates
free forum


U Herceg Novom na Kanli Kuli - Vlado Georgijev

Go down

U Herceg Novom na Kanli Kuli - Vlado Georgijev Empty U Herceg Novom na Kanli Kuli - Vlado Georgijev

Post  sveznalica Thu Jul 24, 2008 3:13 am

Jedan od naših najpopularnijih pjevača i kompozitora Vlado Georgiev napravio je ovog ljeta u svom rodnom Herceg Novom pravo muzičko utvrđenje na predivnoj Kanli kuli. Vlado je publiku u Herceg Novom oduševio sjajnim rasprodatim koncertima koje je održao sinoć i preksinoć, a nakon večerašnjeg nastupa Georgiev je zakazao novu seriju koncerta koji će se održati od 9. do 11. avgusta.

Uz pokroviteljstvo „Gorkog lista“, Vlado Georgiev je nastupio sa svojim standardnim sastavom na vrhunskoj muzičkoj opremi sa najnovijom rasvetom koja je napravila pravi štimung za njegove hitove. Već duže vrijeme popularni Barba boravi u rodnom Herceg Novom, gdje je brižljivo pripremao koncerte.
- Za razliku od mog velikog koncerta u Herceg Novom 2004, koji sam napravio na rivi za više desetina hiljada ljudi, ovogodišnji koncerti na Kanli kuli mnogo su intimniji. Publika može da uživa u vrhunskoj rasvjeti, opremi i svirci. Svako veče više od dve i po hiljade ljudi pjeva sa mnom. Toliko je publika dobro reagovala da smo odvirali neke numere na bis koje inače retko izvodimo. Ovde, u Herceg Novom, na Kanli Kuli, totalno sam opušten. Na scenu sam stavio pravi klavir koji sviram tokom koncerta, tako da je i to mala novina za one koji su bili na mojim ranijim nastupima. Klavir zaista zvuči toplije i krajnje intimno - priča Georgiev i dodaje.
- Nismo svirali nove numere koje tek radim i pripremam za jesen. Publika je bila u mogućnosti da čuje gotovo sve pjesme koje sam do sada objavio. Pjevao sam i pjesmu „Put do srca tvog“, koju izvodim samo tamo gdje se zaista osjećam intimno i prijatno. Upravo je to i razlog što sam se odlučio za seriju koncerata na Kanli kuli ove godine, da bih zaista mogao da pružim sve od sebe kao muzičar i pevač.
U slobodno vrijeme, Vlado je uživao na svom novom kruzeru „rinker 300 KS“ i plovio na potezu između Boke Kotorske i Hrvatske.
- Dosta vrijemena provodim na brodu s bliskim prijateljima i rodbinom. Zaista sam odabrao i kupio pravu stvar da bih uživao na moru i brzo pobjegao iz gužve. Što se putovanja tiče, najvjerovatnije ću putovati negjde krajem septembra, kada završim ljetnju koncertnu sezonu. Potom me čeka finalizacija novog albuma. Planiram da se ploča pojavi u prodaji do Nove godine - kaže na kraju razgovora Vlado Georgiev.
sveznalica
sveznalica
Admin
Admin

Posts : 529
Points : 547
Reputation : 1
Join date : 2008-03-24

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum