montenegro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Iz jedne od grana znamenitih Njeguskih Radonjica /slike/
Na Madoninom sajtu stoji da ce 25.septembra pjevati U JUGOSLAVIJI i to na plazi JEZ(Moj komentar:"koliko joj je godina, ne treba joj zamjeriti -postala sjenilna"! EmptyFri Jan 06, 2023 6:37 am by radonja

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
Na Madoninom sajtu stoji da ce 25.septembra pjevati U JUGOSLAVIJI i to na plazi JEZ(Moj komentar:"koliko joj je godina, ne treba joj zamjeriti -postala sjenilna"! EmptySun May 21, 2017 12:48 pm by Cistadiplomatija

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
Na Madoninom sajtu stoji da ce 25.septembra pjevati U JUGOSLAVIJI i to na plazi JEZ(Moj komentar:"koliko joj je godina, ne treba joj zamjeriti -postala sjenilna"! EmptySun May 21, 2017 12:45 pm by Cistadiplomatija

» Jesen na Cetinju (na maternjem jeziku)
Na Madoninom sajtu stoji da ce 25.septembra pjevati U JUGOSLAVIJI i to na plazi JEZ(Moj komentar:"koliko joj je godina, ne treba joj zamjeriti -postala sjenilna"! EmptyMon Sep 07, 2015 3:24 am by sveznalica

» Kako drugi vide istoriju Srbije
Na Madoninom sajtu stoji da ce 25.septembra pjevati U JUGOSLAVIJI i to na plazi JEZ(Moj komentar:"koliko joj je godina, ne treba joj zamjeriti -postala sjenilna"! EmptyMon Nov 24, 2014 5:01 pm by Guest

» BIOTEROTIZAM nam satire naciju ! Zastrasujuce, nacijo tvoja su deca u pitanju!!!
Na Madoninom sajtu stoji da ce 25.septembra pjevati U JUGOSLAVIJI i to na plazi JEZ(Moj komentar:"koliko joj je godina, ne treba joj zamjeriti -postala sjenilna"! EmptySat Dec 14, 2013 9:13 pm by Cistadiplomatija

» Kozački "Hristovi ratnici" stižu u Republiku Srpsku kao odgovor na 50.000 mudžahedina
Na Madoninom sajtu stoji da ce 25.septembra pjevati U JUGOSLAVIJI i to na plazi JEZ(Moj komentar:"koliko joj je godina, ne treba joj zamjeriti -postala sjenilna"! EmptyTue Nov 12, 2013 5:56 am by Cistadiplomatija

» Vukićevići Borogovo
Na Madoninom sajtu stoji da ce 25.septembra pjevati U JUGOSLAVIJI i to na plazi JEZ(Moj komentar:"koliko joj je godina, ne treba joj zamjeriti -postala sjenilna"! EmptySun Oct 06, 2013 12:43 am by miladin.vukicevic

» "Put ružama posut", o životnom putu princeze Olivere Lazarević
Na Madoninom sajtu stoji da ce 25.septembra pjevati U JUGOSLAVIJI i to na plazi JEZ(Moj komentar:"koliko joj je godina, ne treba joj zamjeriti -postala sjenilna"! EmptyMon Sep 30, 2013 6:44 pm by sokolica

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Latest topics
» Iz jedne od grana znamenitih Njeguskih Radonjica /slike/
Na Madoninom sajtu stoji da ce 25.septembra pjevati U JUGOSLAVIJI i to na plazi JEZ(Moj komentar:"koliko joj je godina, ne treba joj zamjeriti -postala sjenilna"! EmptyFri Jan 06, 2023 6:37 am by radonja

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
Na Madoninom sajtu stoji da ce 25.septembra pjevati U JUGOSLAVIJI i to na plazi JEZ(Moj komentar:"koliko joj je godina, ne treba joj zamjeriti -postala sjenilna"! EmptySun May 21, 2017 12:48 pm by Cistadiplomatija

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
Na Madoninom sajtu stoji da ce 25.septembra pjevati U JUGOSLAVIJI i to na plazi JEZ(Moj komentar:"koliko joj je godina, ne treba joj zamjeriti -postala sjenilna"! EmptySun May 21, 2017 12:45 pm by Cistadiplomatija

» Jesen na Cetinju (na maternjem jeziku)
Na Madoninom sajtu stoji da ce 25.septembra pjevati U JUGOSLAVIJI i to na plazi JEZ(Moj komentar:"koliko joj je godina, ne treba joj zamjeriti -postala sjenilna"! EmptyMon Sep 07, 2015 3:24 am by sveznalica

» Kako drugi vide istoriju Srbije
Na Madoninom sajtu stoji da ce 25.septembra pjevati U JUGOSLAVIJI i to na plazi JEZ(Moj komentar:"koliko joj je godina, ne treba joj zamjeriti -postala sjenilna"! EmptyMon Nov 24, 2014 5:01 pm by Guest

» BIOTEROTIZAM nam satire naciju ! Zastrasujuce, nacijo tvoja su deca u pitanju!!!
Na Madoninom sajtu stoji da ce 25.septembra pjevati U JUGOSLAVIJI i to na plazi JEZ(Moj komentar:"koliko joj je godina, ne treba joj zamjeriti -postala sjenilna"! EmptySat Dec 14, 2013 9:13 pm by Cistadiplomatija

» Kozački "Hristovi ratnici" stižu u Republiku Srpsku kao odgovor na 50.000 mudžahedina
Na Madoninom sajtu stoji da ce 25.septembra pjevati U JUGOSLAVIJI i to na plazi JEZ(Moj komentar:"koliko joj je godina, ne treba joj zamjeriti -postala sjenilna"! EmptyTue Nov 12, 2013 5:56 am by Cistadiplomatija

» Vukićevići Borogovo
Na Madoninom sajtu stoji da ce 25.septembra pjevati U JUGOSLAVIJI i to na plazi JEZ(Moj komentar:"koliko joj je godina, ne treba joj zamjeriti -postala sjenilna"! EmptySun Oct 06, 2013 12:43 am by miladin.vukicevic

» "Put ružama posut", o životnom putu princeze Olivere Lazarević
Na Madoninom sajtu stoji da ce 25.septembra pjevati U JUGOSLAVIJI i to na plazi JEZ(Moj komentar:"koliko joj je godina, ne treba joj zamjeriti -postala sjenilna"! EmptyMon Sep 30, 2013 6:44 pm by sokolica

Affiliates
free forum


Na Madoninom sajtu stoji da ce 25.septembra pjevati U JUGOSLAVIJI i to na plazi JEZ(Moj komentar:"koliko joj je godina, ne treba joj zamjeriti -postala sjenilna"!

Go down

Na Madoninom sajtu stoji da ce 25.septembra pjevati U JUGOSLAVIJI i to na plazi JEZ(Moj komentar:"koliko joj je godina, ne treba joj zamjeriti -postala sjenilna"! Empty Na Madoninom sajtu stoji da ce 25.septembra pjevati U JUGOSLAVIJI i to na plazi JEZ(Moj komentar:"koliko joj je godina, ne treba joj zamjeriti -postala sjenilna"!

Post  sveznalica Fri Jul 04, 2008 5:25 am

Madonin koncert u Budvi potvrđen je i na zvaničnom sajtu popularne pevačice uz nekoliko „malih“ grešaka - naime, navodi se da će Madona 25. septembra pevati u Jugoslaviji, na plaži Jez!

Moj komentar:"Koliko joj je godina, ne treba zamjeriti -postala senilna!" :156:

Bez obzira na to što članovi Madoninog tima očigledno muku muče sa geografijom, najvažnije je da će kraljica popa nastupiti u Budvi i to će biti njen prvi koncert u zemljama bivše Jugoslavije.
Za nastup na Jazu štampano je 66.000 karata, a prodaja ulaznica po ceni od 35, 75 i 200 evra (VIP) počinje 11. jula. Po rečima Makse Ćatovića, direktora produkcijske kuće „Komuna“, koja organizuje gostovanje poznate pevačice, pravo preče kupovine karata će imati članovi Madoninog fan kluba. Takođe, prilikom kupovine ulaznica svi zainteresovani će moći da kupe i kartu za organizovani prevoz avionom, autobusom i vozom. Prevoz će najverovatnije biti organizovan iz Beograda, Niša, Novog Sada i Kragujevca. Madona će u Crnoj Gori nastupiti u okviru svetske turneje „Sticky & Sweet“ na kojoj promoviše novi album „Hard Candy“, a prema najavama, Madona će pevati dva i po sata. Kao predgrupa će nastupiti švedska pevačica Robin koja se proslavila hitovima „Show Me Love“ i „With Every Heartbeat“.
sveznalica
sveznalica
Admin
Admin

Posts : 529
Points : 547
Reputation : 1
Join date : 2008-03-24

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum