montenegro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Iz jedne od grana znamenitih Njeguskih Radonjica /slike/
TEST ZA HAPŠENJE (Za samo pet minuta, rešavanjem ovog testa, saznaćete svoju sudbinu i znaćete šta tim povodom treba da se preduzme!) EmptyFri Jan 06, 2023 6:37 am by radonja

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
TEST ZA HAPŠENJE (Za samo pet minuta, rešavanjem ovog testa, saznaćete svoju sudbinu i znaćete šta tim povodom treba da se preduzme!) EmptySun May 21, 2017 12:48 pm by Cistadiplomatija

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
TEST ZA HAPŠENJE (Za samo pet minuta, rešavanjem ovog testa, saznaćete svoju sudbinu i znaćete šta tim povodom treba da se preduzme!) EmptySun May 21, 2017 12:45 pm by Cistadiplomatija

» Jesen na Cetinju (na maternjem jeziku)
TEST ZA HAPŠENJE (Za samo pet minuta, rešavanjem ovog testa, saznaćete svoju sudbinu i znaćete šta tim povodom treba da se preduzme!) EmptyMon Sep 07, 2015 3:24 am by sveznalica

» Kako drugi vide istoriju Srbije
TEST ZA HAPŠENJE (Za samo pet minuta, rešavanjem ovog testa, saznaćete svoju sudbinu i znaćete šta tim povodom treba da se preduzme!) EmptyMon Nov 24, 2014 5:01 pm by Guest

» BIOTEROTIZAM nam satire naciju ! Zastrasujuce, nacijo tvoja su deca u pitanju!!!
TEST ZA HAPŠENJE (Za samo pet minuta, rešavanjem ovog testa, saznaćete svoju sudbinu i znaćete šta tim povodom treba da se preduzme!) EmptySat Dec 14, 2013 9:13 pm by Cistadiplomatija

» Kozački "Hristovi ratnici" stižu u Republiku Srpsku kao odgovor na 50.000 mudžahedina
TEST ZA HAPŠENJE (Za samo pet minuta, rešavanjem ovog testa, saznaćete svoju sudbinu i znaćete šta tim povodom treba da se preduzme!) EmptyTue Nov 12, 2013 5:56 am by Cistadiplomatija

» Vukićevići Borogovo
TEST ZA HAPŠENJE (Za samo pet minuta, rešavanjem ovog testa, saznaćete svoju sudbinu i znaćete šta tim povodom treba da se preduzme!) EmptySun Oct 06, 2013 12:43 am by miladin.vukicevic

» "Put ružama posut", o životnom putu princeze Olivere Lazarević
TEST ZA HAPŠENJE (Za samo pet minuta, rešavanjem ovog testa, saznaćete svoju sudbinu i znaćete šta tim povodom treba da se preduzme!) EmptyMon Sep 30, 2013 6:44 pm by sokolica

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Latest topics
» Iz jedne od grana znamenitih Njeguskih Radonjica /slike/
TEST ZA HAPŠENJE (Za samo pet minuta, rešavanjem ovog testa, saznaćete svoju sudbinu i znaćete šta tim povodom treba da se preduzme!) EmptyFri Jan 06, 2023 6:37 am by radonja

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
TEST ZA HAPŠENJE (Za samo pet minuta, rešavanjem ovog testa, saznaćete svoju sudbinu i znaćete šta tim povodom treba da se preduzme!) EmptySun May 21, 2017 12:48 pm by Cistadiplomatija

» Tech Tricks - Easy Computer Tricks and lates news abouth technology
TEST ZA HAPŠENJE (Za samo pet minuta, rešavanjem ovog testa, saznaćete svoju sudbinu i znaćete šta tim povodom treba da se preduzme!) EmptySun May 21, 2017 12:45 pm by Cistadiplomatija

» Jesen na Cetinju (na maternjem jeziku)
TEST ZA HAPŠENJE (Za samo pet minuta, rešavanjem ovog testa, saznaćete svoju sudbinu i znaćete šta tim povodom treba da se preduzme!) EmptyMon Sep 07, 2015 3:24 am by sveznalica

» Kako drugi vide istoriju Srbije
TEST ZA HAPŠENJE (Za samo pet minuta, rešavanjem ovog testa, saznaćete svoju sudbinu i znaćete šta tim povodom treba da se preduzme!) EmptyMon Nov 24, 2014 5:01 pm by Guest

» BIOTEROTIZAM nam satire naciju ! Zastrasujuce, nacijo tvoja su deca u pitanju!!!
TEST ZA HAPŠENJE (Za samo pet minuta, rešavanjem ovog testa, saznaćete svoju sudbinu i znaćete šta tim povodom treba da se preduzme!) EmptySat Dec 14, 2013 9:13 pm by Cistadiplomatija

» Kozački "Hristovi ratnici" stižu u Republiku Srpsku kao odgovor na 50.000 mudžahedina
TEST ZA HAPŠENJE (Za samo pet minuta, rešavanjem ovog testa, saznaćete svoju sudbinu i znaćete šta tim povodom treba da se preduzme!) EmptyTue Nov 12, 2013 5:56 am by Cistadiplomatija

» Vukićevići Borogovo
TEST ZA HAPŠENJE (Za samo pet minuta, rešavanjem ovog testa, saznaćete svoju sudbinu i znaćete šta tim povodom treba da se preduzme!) EmptySun Oct 06, 2013 12:43 am by miladin.vukicevic

» "Put ružama posut", o životnom putu princeze Olivere Lazarević
TEST ZA HAPŠENJE (Za samo pet minuta, rešavanjem ovog testa, saznaćete svoju sudbinu i znaćete šta tim povodom treba da se preduzme!) EmptyMon Sep 30, 2013 6:44 pm by sokolica

Affiliates
free forum


TEST ZA HAPŠENJE (Za samo pet minuta, rešavanjem ovog testa, saznaćete svoju sudbinu i znaćete šta tim povodom treba da se preduzme!)

Go down

TEST ZA HAPŠENJE (Za samo pet minuta, rešavanjem ovog testa, saznaćete svoju sudbinu i znaćete šta tim povodom treba da se preduzme!) Empty TEST ZA HAPŠENJE (Za samo pet minuta, rešavanjem ovog testa, saznaćete svoju sudbinu i znaćete šta tim povodom treba da se preduzme!)

Post  Jebivetar Fri Oct 07, 2011 3:04 am

Test za hapšenje

Voja Žanetić
Nema potrebe za tolikom neizvesnošću i tolikim stresom. Za samo pet minuta, rešavanjem ovog testa, saznaćete svoju sudbinu i znaćete šta tim povodom treba da se preduzme!


OSEĆATE li ovih dana neku teskobu i zabrinutost za personalnu budućnost? Da li intenzivno razmišljate o svojim delima u prošlosti, preslišavate li se po pitanju zakonskih prestupa koje ste učinili, pravite li spiskove ljudi kojima ste se zamerili? Da li u vazduhu osećate poziv na informativni razgovor ili posetu uniformisanih lica u kasnim noćnim satima? Sanjate li veliki plavi kombi sa rešetkama na prozorima? Nema potrebe za tolikom neizvesnošću i tolikim stresom. Za samo pet minuta, rešavanjem ovog testa, saznaćete svoju sudbinu i znaćete šta tim povodom treba da se preduzme!

Imate li kontakte sa vođama kriminogenih struktura?

Još nisam imao prilike. 0 bodova

Da, ali samo preko posrednika. 1 bod

Da, redovno i rado. 2 boda

Da, ali samo zbog posla. 3 boda

Sada samo na spiritualističkim seansama. 4 boda

Imate li nadimak?

Da, ali su mi ga dali roditelji. 0 bodova

Nemam, a da ja znam. 1 bod

Samo za najbliže prijatelje. 2 boda

Nekad sam ga dobio, davno je to bilo. 3 boda

Imam, za posebne situacije. 4 boda

Nosite li naočare?

Ne, a da nosim, kakve to ima veze? 0 bodova

Samo kada čitam. 1 bod

Da, za sunce i za na vr’ glave. 2 boda

Dioptrijske, ne odvajam se od njih. 3 boda

Zavisi, što pitate? 4 boda

Da li ste na vlasti ili bliski vlastima?

Nisam i teško da ću ikad da budem. 0 bodova

Da, i nameravam da tako ostane. 1 bod

Moji jesu, ja konkretno nisam. 2 boda

Da, ali pitanje je da li ću i biti. 3 boda

Sad nisam, ali nikad se ne zna. 4 boda

Imate li neku visoku funkciju?

Ne, a i nisam ja te sreće. 0 bodova

Da, pa zar je ne zaslužujem? 1 bod

Sad trenutno ne, ali nameravam da je imam. 2 boda

Nekad da, više ne, dovoljno je. 3 boda

Da, ali ko zna da li ću je i zadržati. 4 boda

Kako su vaši prošli posle 5. oktobra?

Svi su oni moji... 0 bodova

Smenjeni su sa vlasti, nažalost. 1 bod

Moji smenjeni, a meni ništa. 2 boda

Došli na vlast, a i ja sa njima. 3 boda

Došli na vlast, a i ja do para. 4 boda

Imate li kontakte sa ambasadama?

Ne posećujem ni koktele. 0 bodova

Samo privredna odeljenja, ali sve ređe. 1 bod

Tu i tamo, odradim ponešto. 2 boda

Da, sa visokim obaveštajcima ili ambasadorom. 3 boda

Da, ali isključivo sa Rusima. 4 boda

Da li ste poznata ličnost?

Taman posla. 0 bodova

Samo za bolje obaveštene. 1 bod

Da, naravno, ja sam baš selebriti. 2 boda

Da, ali nemam veliku popularnost. 3 boda

Odranije, ali uglavnom organima gonjenja. 4 boda

Šta mislite, kad bi trebalo da se raspišu izbori?

Kad mi odlučimo. 0 bodova

Baš me briga. 1 bod

Kad razmislim, svejedno je. 2 boda

Što pre, to bolje. 3 boda

Nek potraje još malo. 4 boda

Od 1 do 15 bodova: Nemate razloga za brigu. Slobodno otvarajte vrata, idite na posao, izlazite sa prijateljima ili putujte u inostranstvo - lice pravde uopšte nije okrenuto ka vama. Možda ćete u mandatu neke druge vlasti odgovarati pred zakonom, možda ste zaista čisti kao suza, a možda samo imate sreće. Bilo kako bilo, zatvor je za vas u ovom trenutku - mislena imenica i to isključivo povezana sa probavom. Uživajte u slobodi, dok traje.

Od 16 do 27 bodova: Niste nevinašce, to je sigurno. A nezgodna su vremena. Za svaki slučaj prelistajte telefonski imenik, pa se javite onima kojima niste odavno. Ili probajte ponovo da budete u kontaktu sa onima koji su prestali da se javljaju u poslednje vreme. Proveravajte šta se priča u čaršiji i koliko su postali bitni ili glasni (ili i jedno i drugo) oni koji vas baš ne vole. Pažljivo pratite vesti - nikad se ne zna kada će da stigne informacija o nekom ko vam je (bio) blizak ili ko mnogo zna o vama i spreman je na sve, samo da ostane na slobodi. Duži put u inostranstvo možda ne bi bio loša opcija za vas.

Od 28 do 35 bodova: Pažljivo sa odgovaranjem na pozive ili odavanjem znakova da ima nekog kod kuće, u slučaju da se čuje zvono na telefonu ili vratima. U slučaju da imate prijatelje, pitajte ih da li žele da vam budu i jataci. U slučaju da imate bivše prijatelje, zamolite ih da makar ne budu zaštićeni svedoci. U slučaju da imate poverljiva dokumenta: ako su o vama, spaljujte; ako su o drugima, kopirajte ih i potom dobro sakrijte originale. U slučaju da je potrebno, osvetite se objavljivanjem dokumenata na internetu. A u svakom slučaju potražite dobrog advokata.


http://www.novosti.rs/dodatni_sadrzaj/clanci.119.html:346447-GDE-SMO-ONO-STALI-Test-za-hapsenje
Jebivetar
Jebivetar

Posts : 6
Points : 16
Reputation : 0
Join date : 2011-09-21

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum